Děláme reklamu pro Vás.

BANNERY - PVC PLACHTY
Bannery jsou velmi vhodným způsobem provedení reklamy jak dlouhodobého tak dočasného charakteru. Snadno se instalují, mají nízkou hmotnost, manipulace s nimi je nenáročná a jsou levnější než plastové desky se samolepkou. Potisk bannerů realizujeme na našich velkoformátových plotrech.

REKLAMNÍ CEDULE
Tabule z lehčeného PVC patří mezi nejpoužívanější nosiče reklamy.  Polep se provádí samolepícími fóliemi s digitálním tiskem a nebo řezanou grafikou. Výhodou je pevný, samonosný materiál, který navíc dokážeme frézováním opracovat do libovolného tvaru. Využití nalezne jako označení kamenných obchodů, firemních sídel, reklamy na ploty, do supermarketů 

ŘEZANÁ REKLAMA
Stále ještě hojně používaná technologie výroby reklamy. Písmena a části log vyřezané ze samolepících fólií najdou uplatnění při polepu výloh, automobilů nebo reklamních tabulí. Tam kde má tato technologie své limity, nastupuje potisk samolepících fólií velkoformátovým plotrem. 

VELKOFORMÁTOVÝ TISK
Jsou věci, které se Vám prostě na klasický formát fotek nevejdou. Existují ale i malé věci, co jsou zajímavé pokud jsou neuvěřitelně velké.
Pokud víte, že je pro Vás již 10x15 cm málo, máme tu pro Vás dobrou zprávu. Velkoformátový tisk za rozumnou cenu. 

Potisk Laserem
Placatky, psí známky ,nože , propisky , atd.
Laserový potisk  za rozumnou cenu.